Nacházíte se v archívu roku 2022 - aktuální ročník naleznete zde.

O vystavujících

Vystavující Kreativu Jaro 2022

Šicí stroje patchwork, stánek č. 200


Šicí stroje - patchwork - bavlněné tkaniny. To vše najdete na výstavě Kreativ Jaro 2022. Nabízíme šicí stroje a overlocky značek Brother, Bernina, Juki, Janome, Lada, Garudan ,Pfaff aj. V nabídce máme velký výběr kvalitních bavlněných pláten z dovozu , pořádáme kreativní kurzy šití.

Více informací na www.sicistroje-patchwork.cz

FB: @patchworkbrezinova 


 Tvořilka, stánek č. 201


Vše pro vaše kreativní tvoření - korálky z nejrůznějších materiálů (minerály, skleněné,dřevěné, ...), bižuterní komponenty, nejrůznější návlekový materiál, vše pro práci skřišťálovou pryskyřicí. Nově obrovské množství dřevěných výřezů od malinkých až poobrovské (60 cm). Těšíme se na vás!

Více informací na www.tvorilka.cz

FB: Tvořilka


Flortýnka, stánek č. 202

Jsem Flortýnka, vytvářím dekorace, věnce pro každou příležitost a roční období. Pro šikovné a tvořivé nabízím ručně zhotovenou bedýnku se surovinami akomponenty pro Vaši vlastní tvorbu.

Více informací na www.flortynka.cz

FB: @flortynka


Yanina, stánek č. 203

Yanina je 100% česká značka originálních doplňků, šitých v České republice, jako jsou kabelky, batůžky, peněženky a jiné. Přijďte se podívat na Kreativ Jaro a odneste si svůj kousek.

FB: @sitiYanina


Ateliér umění, stánek č. 204

Výtvarné a umělecké potřeby především pro výtvarníky a studenty středních a vysokých škol. Náš sortiment zahrnuje většinu světově známých výrobců, např. Koh-I-Noor, Faber-Castell, Fabriano, Caran D´Ache, Daniel Smith, Golden, PanPastel a další. 

Více informací na www.atelierumeni.cz

FB: @AtelierUmeni


Slezská zahrádka, stánek č. 205

Domácí Džemy, sirupy, pečené čaje, med. Všechny naše výrobky mají ruční popis na sklo a získaly ocenění Regionální produkt Opavské Slezsko.

Více informací na www.slezskazahradka.cz

FB: @slezskazahradka 


Keramika Katka, stánek č. 206

Ručně tvořená keramika ze šamotové hlíny, vhodná do zahrad i interieru s regionální značkou Opavské Slezsko.

Více informací na www.keramikakatka.cz

FB: @KeramikaKatka


Rooya, stánek č. 207

Jsme korálkárna Rooya - prémiový e-shop s materiálem a potřebami pro korálkování a drátování. 

Více informací na www.rooya.cz

FB: @Rooyacz 


Yháček, Suché dupky, stánek č. 208

Prodáváme designové látky ze všech koutů Evropy, galanterii a v naší nabídce najdete také ostravské hand made oblečení pro děti a maminky značky Yháček. Šijeme softshllové kalhoty, bundy či botičky do nosítka, tepláčky, čepičky, nákrčníky, mikiny, sukně a mnoho dalšího.

Více informací na www.suchedupky.cz

FB: @latkyYhacek  


Floci, stánek č. 209

Přivezeme bavlněné, úpletové digitálně tištěné panely k dalšímu tvoření. Z hotových výrobků máme připraveny plátěné tašky, taštičky na drobnosti, baťůžky, pouzdra,obaly na mobil, záložky do knih.

Více informací na www.floci.cz

FB: @floci.handmade


MSGOMA, stánek č. 210

MSGOMA se specializuje na prodej pěnovky, různých pomůcek, doplňků pro práci s pěnovkou. Dále prodej Foamiranu a Izolonu. Pěnovku dovážíme přímo od výrobce. Jedinečností firmy MSGOMA jsou kreativní 2D a 3D sady, které sami navrhujeme a vyrábíme. Díky tomu, že materiál dovážíme přímo od výrobce a sady si navrhujeme a vyrábíme, najdete u nás skvělé ceny. Radost můžete mít v několika směrech. Můžete zakoupit sady na tvoření s návody, hotový výrobek, materiál na vlastní tvoření nebo se zapsat na konkrétní kurz.

Do Ostravy přivezeme dílničku pro starší děti a dospělé. Pro ty menší přivezeme spoustu nových sad na tvoření.

Více informací na www.msgoma.cz

FB: @msgomacz 


Natale, stánek č. 211

Jsme malá galanterie z Beskyd, která má více než 25 letou tradici v našem městě.Prodáváme běžné zboží, ale máme také v nabídce zboží k tvorbě tašek, košíků, pletení.Pořádáme kurzy háčkovaní a vyrábíme vlasové ozdoby.

Více informací na www.natale.cz

FB: @natalegalanterie 


Yvon, stánek č. 212


Vyrábím a prodávám šperky na nacvakávací knoflíky a šperky z polymerové hmoty (náramky, náušnice, přívěsky, ucelené sady).Nabízím velký výběr nacvakávacích knoflíků, těším se na vaší návštěvu. 

Více informací na yvon.cz


Bambulky.ELPopo.cz, stánek č. 213

U stánku Bambulky.ELPopo.cz najdete nabídku barevných španělských přízí, dekorací, čerstvou nabídku Českých Hobby Špagátů a nabídneme i pomůcky pro další oblíbené výtvarné techniky. Jako každý rok se na Vás těšíme!

Více informací na www.Bambulky.ELPopo.cz

FB: @BAMBULKY.ELPOPO.CZ


Galanterie Švadlenka, stánek č. 214

Prodej přízí, dekoračních stužek, krajky, pomůcky na pletení a háčkování, různé dekorativní drobnosti.


Radost v písku, stánek č. 215

Kreativní tvoření s barevným pískem.

Více informací na www.radostvpisku.cz

FB: @radostvpisku 


Laura Coffee, stánek č. 216

Rodinná pražírna a kavárna Laura Coffee. 

Více informací na www.lauracoffee.cz

FB: @kafelaura  


Lepidi, stánek č. 217

Výroba šperků 

Více informací na www.lepidishop.cz


BUUK, stánek č. 218

BUUK je kompletní sada na výrobu Quiet Booku a dalších plstěných doplňků. Nabízíme také Provlékačky, indiánské čelenky nebo loutkové divadlo.

Více informací na www.buuk.cz

FB: @buuk.cz


KALIA paper, stánek č. 219

KALIA paper s.r.o. je výhradním dovozcem japonské značky Tombow - oboustranné fixy ABT Dual Brush Pen se dvěma hroty, Fix Fudenosuke s elastickým štětcovým hrotem a další nepostradatelné pomůcky pro vytvoření vlastního Bullet journalu. Učíme krasopis a jiné techniky na našich workshopech.

Více informací na www.kalia.cz

FB: @kaliacz @milujemekrasopsaní


Jammers Home, stánek č. 220


"Šijeme, protože nás to baví. Šijeme to, co se nám líbí. Šijeme z toho, co se nám líbí a doufáme, že se to bude líbit i vám!" 

Více informací na www.jammers-home.cz

FB: @Jammers HOME


Eshdé, stánek č. 221

S Eshdé se můžete zase těšit na oblíbené dílny drhání, korálkování a drátování :) A kromě ručně vyrobených dekorací, šperků a vlasových ozdob také na kreativní sady a stavebnice!

Více informací na www.eshde.webnode.cz/

FB: @eshdehandmade


BD - TOVA, stánek č. 222

Český výrobce dekoračních předmětů, hobby produktů a kreativních hraček.Naše výrobky jsou určené hlavně pro děti, ale nejen pro ně, jsou pro všechny, kteří rádi tvoří.

Více informací na www.bd-tova.cz

FB: @bdtova 


Mydlidědek, stánek č. 223

Malá chráněná dílna vyrábějící mýdla, svíčky ze včelího vosku, materiál na výrobu mýdel a svíček, pohankové polštářky, hedvábí a vitráže.

Více informací na www.mydlidedek.cz

FB: @mydlidedek.cz


JIMOT, stánek č. 224

Nabízíme přírodní - bavlněné a lněné nitě od českého výrobce různých barev, síly i návinu. Přízi a materiál pro háčkovanou, frivolitkovou a paličkovanou krajku. Součástí budou také publikace a ukázky frivolitkové krajky.

Více informací na www.jimot.cz

FB: @Jimot.CZE 


Sparki a Buba, stánek č. 225

Jsme tým Sparki a Buba, naše zaměření je hlavně na práci s papírem, tvoříme originální krabičky na přání, ale tvoříme i z jiných materiálů. Na výstavě Kreativ Jaro, se ale můžete těšit jak na naše výrobky, tak hlavně na naše dvě dílničky. Jedna je Příšerákov - svět příšerek- kde si vy i Vaše děti můžete vytvořit svou příšerku, diář, tužku a další příšerkové věci. A druhá dínička je pohádková, můžete si v ní vyrobit naše pohádkové Andělky, které se stanou Vašimi osobními Anděly a budou Vás hlídat. Už se na Vás moc těšíme, Váš tým Sparki a Buba.

FB: @sparkiabuba 


MistrVonka, stánek č. 226

Nabídněte si! Makronky, originální čokoládové dezerty a cupcakes, cookies a další dobroty z naší rodinné pekárny.

Více informací na www.mistrvonka.cz

FB: @mistrvonka


Svíčky Lumio, stánek č. 227

Malá rodinná firma z Ostravy, která vyrábí a současně prodává harmonizační svíce.Svíce vyrábíme v široké škále tvarů a barev, ale hlavně energií... Svíčky mají také široké spektrum využití a ten, kdo si na jejich hořící plamen a energii navykne, zjistí, že jeho život už není takový jako předtím. Snažíme se v našich výrobcích spojovat dva světy, hmotný a duchovní.Poradenství v této oblasti je pro nás samozřejmostí. Vše děláme ručně a s láskou.

Více informací na www.svickylumio.cz

FB: @svickylumio

 


Strakatá ovce, stánek č. 229

Tradičnímu materiálu propůjčujeme moderní design. Naše autorská tvorba neobvyklých šperků a oděvních i bytových doplňků Vám může být inspirací a cestou, jak originálně obohatit svůj šatník nebo domov. Veškeré produkty zhotovujeme z česaného nebo mykaného ovčího rouna technikou mokrého, suchého nebo kombinovaného plstění. K tvorbě používáme především vlnu merino, a to buď samostatně, nebo v doprovodu dalších přírodních materiálů. Kromě naší vlastní produkce nabízíme také materiál a pomůcky na plstění a kreativní sady pro malé i velké.

Více informací na www.strakataovce.cz/

FB: @Atelier Margalit


JaDoLi, stánek č. 230


Pamätáte si, alebo ste už počuli príbehy zo života našich predkov, ako sa počas zimných dlhých večerov zabávali? Párali perie, či zniesli z povaly kolovrátok a celú zimu sa spriadala ovčia vlna, ľan, žihľava, či srsť z iných zvierat. Ako sa kedysi všetko tkalo na tkalcovských stavoch? Tie nádherné svetre, koberce, utierky, deky, plachty, obrus ktorý Ste po babičke zdedili? Plietlo a štrikovalo sa z ručne pradených priadzí? Viete ako tieto zručnosti znovu nadobúdajú obrovskú hodnotu? Rada Vám to ukážem, vysvetlím, možete si to vyskúšať. U stánku nájdete vlnený sortiment z miestnych oviec, od čiapok, rukavic, ponožiek cez veľmi obľúbené vlnené gule do sušičky až po dekorácie. Teším sa na stretnutie :-)

Více informací na www.jadoli.cz

FB: @vlnajadoli 


Výrobky dřevo, stánek č. 231

Výroba dřevěných hraček a užitkových předmětů.

Více informací na www.vyrobkydrevo.cz


Ateliér Kudlička, stánek č. 232

Ateliér Kudlička pro vás vyrábí doplňky na šátky a šály, autorské šperky a drobné dárky.

Více informací na www.atelierkudlicka.cz

FB: @atelierkudlicka


Šperky PARADA, stánek č. 233

Šperky PARADA jsou autorské šperky, ručně malované a vypalované na nerezové oceli. Šperky jsou plné barev a veselých, hravých motivů. Najdete u nás i šperky z minerálů, kterým se věnujeme přes 20.let.

Více informací na www.parada-sperky.cz  www.paradadesigns.cz

FB: @parada


Ganik, stánek č. 234

Polodrahokamy, minerální kameny, vonné tyčinky, Feng-Shui doplňky, lapače snů, přijďte si vyrobit lapač snů, macrame přívěšek, náramek z polodrahokamu podle vašeho znamení zvěrokruhu, pro hojnost, bohatství, zdraví, nebo jen tak pro radost, krásu a lepší náladu...

Více informací  na www.ganik.cz

FB: @ganik.cz 


Arroyo, stánek č. 235

Vlastní výroba svíček, dekorací a výroba textilního dětského zboží.


Emílie Vontorová, stánek č. 236

Ručně malované trička, halenky, svetry a tašky


Prajzulka, stánek č. 237

Výroba a prodej drátovaných výrobků z černého žíhaného drátu.

Více informací na www.prajzulka.cz

FB: @DratovaneADreveneVyrobkyPrajzulka


Katyv Baby, stánek č. 238

Katyv Fashion je originální a pohodlná móda z Beskydských chráněných dílen. Je mladší sestrou značky Katyv Baby, která se již 10 let věnuje výrobě moderních látkových plen a Zero waste produktů.

Více informací na www.katyvbaby.cz www.katyvfashion.cz

FB:@KatyvBaby 


Ateliér Hamaka, stánek č. 239

Ateliér Hamaka je zaměřen na výtvarné vzdělávání dětí i dospěláků. Jeho hlavním heslem je „Pohoda, radost, laskavost !“ a definuje tak, co můžete zažít. Ocitnete se ve skvělé partě lidí, která ráda kreslí a maluje. A navíc v úžasně nabitém prostoru, který vás přímo vybízí k tvořivosti.  Přístup lektorů je laskavý, tvoření vám přináší radost a v celém ateliéru vládne pohoda.

Více informací na www.atelierhamaka.cz

FB: @Atelier Hamaka - kurzy malby a kresby Ostrava 


Korálkový obchůdek, stánek č. 240

Prodej minerálních kamenů a minerálů, komponenty bižuterní a steel ocel, hotové náramky, tromlované kameny, drůzy, dílnička navlékání nármaků.

FB: Korálkový obchůdek Ostrava


Hračky Noe, stánek č. 241

Firma Noe s.r.o. vyrábí bavlněné hračky a kostýmy již od roku 1993. Za své kolekce maňásků, oboustranných, jógových i logopedických hraček získala celkem 10x ocenění "Správná hračka". Z jejich dílny také přichází na svět například medvídek Kuky nebo Miška a Nedvěd z večerníčku Mlsné medvědí příběhy.

Více informací na www.noe.cz

FB: @NoeHracky 


Bylinářství EUPATORIA, stánek č. 242

Bylinářství EUPATORIA- Stanislav Szczotka nabízí originální sypané bylinné čaje, byliny si sami pěstujeme, sušíme a zpracováváme ručně, v nabídce taktéž pestrý výběr jednodruhových bylin nejvyšší kvality a bylinné dekorační předměty.

Více informací na www.bylinky-dekorace.cz

FB: @EupatoriaSuseneCaje


Keramika Bekyra, stánek č. 243

Keramika modelovaná do domu i před něj, komponenty k tvorbě pro pedikářky i drátenice.


Ručně vyřezávané svíčky, stánek č. 244

Jsme jediní výrobci v ČR ve výrobě ručně vyřezávaných svíček, na trhu jsme od roku 2005. Každá svíčka je originál, vyřezané obrazce nádherně po zapálení prosvítají a vypadají jako lampiónky. Výroba je náročná, jedna svíce se vyrábí cca 3 dny. Novinkou máme v nabídce mandalové kameny a magnetky a orgonitky, které jsou pro Vás připraveny i s posláním. Všechny naše výrobky vyrábíme s láskou a věříme, že Vám budou dělat radost. Na našem stánku také najdete naši milí věrní zákazníci také čajíčky v nejvyšší kvalitě ze Srí Lanky sypané i porcované v nádherném dárkovém balení.

FB: @rucnevyrezavanesvicky 


Lijana, stánek č. 245 


Ručně šité výrobky


Dřevěné vonné kuličky, stánek č. 247


Příležitost k podání ruky, stánek č. 248

Rukodělné výrobky z našich chráněných dílen ... přírodní mýdla, deodoranty, svíčky a další ručně vyráběné drobnosti.

Více informací na www.pkpr.cz


Oktarína, stánek č. 249

Ručně vyráběné sirupy plné přírody bez chemických konzervantů a barviv. Vhodné pro přípravu domácích limonád, koktejlů nebo jako originální dárek.

Více informací na www.oktarina.cz

FB: @oktarinatr  


Doplněček, stánek č. 250

Háčkuji, vyšívám, ale hlavně šiju. Ráda recykluji materiál a snažím se využít vše, co mi přijde pod ruce.Vymýšlím a vyrábím dekorační panenky a dekorace do bytu.

Více informací na www.fler.cz/doplnecek

FB: @Doplnecek


Klubáci, stánek č. 251

Ručně barvená přírodní příze - vlna, merino.

Více informací na www.fler.cz/klubaci

FB: @klubaci


Minočka, stánek č. 252

Hand made výrobky - kabelky, tašky, peněženky, drobné přívěšky na klíče, kosmetické taštičky.

Více informací na www.minocka.cz

FB: @minocka.cz


Dřevotéka, stánek č. 253


Jsme fascinování dřevem. Krásou jeho přírodní kresby, variabilitou zpracování a udržitelnosti. Naše výrobky jsou 100% recyklovatelné a jsou vyrobeny z udržitelných a ekonomicky udržovatelných dřevin.

Více informací na www.drevoteka.cz 

FB: @drevoteka


Jana Kantorová, stánek č. 254 

Ručně vyráběna přání z papírové krajky, metodou Pergamano


Kočky Bohumín, stánek č. 255

Členové zájmového spolku Kočky Bohumín pomáhají opuštěným, ztraceným a zraněným kočkám v Bohumíně a blízkém okolí. Prodej hand made výrobků našich dobrovolníků - dekorací, hraček i užitkových předmětů na našem charitativním stánku patří k jedné z nejvýznamějších možností, jak získat finance na provoz a veterinární péči.

Více informací na www.kockybohumin.cz

FB: @kocky.bohumin


Ovocná vína Štěpáník, stánek č. 256

Lahodná ovocná vína té nejvyšší kvality.

Více informací na www.ovocnavinastepanik.cz

FB: @Ovocnavinastepanik


 

Klidný spánek s lapačem snů, stánek č. 257

S láskou pro Vás ručně vyrábím LAPAČE SNŮ PRO KLIDNÝ SPÁNEK různých velikostí a barevných  kombinací podle Vašeho přání. Každý vyrobený kus je originál, za to Vám ručím !


Vybarvuj malůvky, stánek č. 258

bsahem naší nabídky jsou originální autorské omalovánky. Pro svoji jednoduchost jsou určeny pro děti od 3 let a zejména také pro děti s různými  poruchami vnímání. Abeceda, sportování, holčičí nebo klučičí svět, barvičky, roční období, děti a zvířátka,  domácí mazlíčci, rodina, jak rosteme a počítání jsou názvy jednotlivých produktů. Autorka obrázků je maminkou 4 dětí pro které také původně obrázky nakreslila a na omalovánkách také tyto děti můžete uvidět.

Více informací na www.vybarvujmaluvky.cz

FB: @vybarvujmaluvky


 

Hunor, stánek č. 259 

Společnost se zabývá mimo jiné prodejem kvalitních přízí, které na českém trhu nikdo jiný neprodává. Jedná se o příze z textilních továren, pro které jsou již přebytečné/odpadní. Naše firma těmto přízím dává nový život a vyrábí z nich klubíčka pro háčkařky a pletařky. Mimo tento sortiment prodává příze na ruční barvení, případně již hotové, barvené příze. Jako podporu pro zákazníky připravujeme návody na háčkované a pletené výrobky - například jsme vydali knihu návodů - Kaleidoskop šátků.

Více informací na www.hunor.cz

FB: @hunor.cz 


 

Tvorenie s láskou, stánek č. 260

Dekoračné výrobky z dreva , hračky , výrobky z papiera - pohľadnice.

FB: @tvorenieslaskou


Krabičky, stánek č. 261

Tvořivé sady a polotovary k tvoření.

Více informací na www.vymalujaslep.cz


Judyth sweet art, stánek č. 262

Vyrábím a prodávam francouzské makronky.

FB: @judythsweetart 


Ycoffee, stánek č. 263

Jsme malá pojízdná kavárna z Frýdku-Místku a objíždíme akce v okolí s naším COFFEEbikem a nabízíme tu nejlepší výběrovou kávu z těch nejlepších evropských pražíren.

FB: @Y COFFEEbox&bike


JaBa Klubka, stánek č. 264

Jaba klubka - barvení máme v krvi, proto vám přinášíme ručně barvené příze přírodních materiálů, jako je len, bavlna, hedvábí a merino v neodolatelných barevných kombinacích. Máme rádi originalitu, tak barvíme vždy jen omezený počet přaden dané barvy nebo dané kombinace….s nákupem není čas váhat.

Více informací na www.fler.cz/shop/jaba-klubka

FB: @JaBaklubka


Svět výřezů, stánek č. 265

Dřevěné polotovary a dekorace

Více informací na www.svet-vyrezu.cz

FB:@Hobby-kramek


Green smile, stánek č. 266

Značka GREEN SMILE je na trhu od prosince 2019, kdy jsme přijali našeho prvního zaměstnance - paní Jiřinku. Od té doby nás pohání zejména touha rozvíjet se, pomáhat, tvořit a přijmout víc nových členů týmu, kteří mají zdravotní problémy a často jsou důsledkem svého handicapu znevýhodnění na trhu práce.

Více informací na www.green-smile.cz

FB: @greensmile.cz


FELLY, stánek č. 267

Mít kabelku nebo batoh, který pro Vás někdo ušil na přání, má naprosto jinou hodnotu. V mých výrobcích jsou mé dobré dny i ty horší, dobrá nálada i někdy smutnější, ale vždy jsou to kabelky s láskou uvnitř. Můžete si vybrat vlastní barevnou kombinaci, kterou Vám ráda na přání vyrobím. Kabelky FELLY jsou Váš nový originál.

Více informací na www.kabelky-felly.cz

FB: @kabelkyfelly


Tvoje nebe, stánek č. 268

Tvoje nebe vás zavede do světa fantazií a snů. Každý z vás se určitě někdy díval na nebe a hledal v mracích různá stvoření. Vždy se, ale mraky rozplynuly a změnily svůj tvar, proto jsem se rozhodla tento okamžik zachytit a vytvořit projekt Tvoje nebe, kde vám mraky nikam neutečou. Můžete nad nimi strávit tolik času, kolik jen budete chtít, a nechat se unášet svou vlastní fantazií a kreslit.V rámci akce Kreativ Jaro bude Tvoje nebe organizovat workshopy, kde si každý bude moc vytvořit své vlastní nebe a příběhy nebo zahrát Nebeské pexeso. 

Více informací na www.nebeprotebe.cz

FB:@tvoje_nebe


TechDraw, stánek č. 269

Výtvarné, psací a kreativní potřeby značek Pentel, Marvy Uchida, Monami, MILAN, široká nabídka pro akvarelovou, akrylovou tvorbu, lineart, kresbu, skici i pro dětské tvoření.

Více informací na www.techdraw.cz

FB: @pentelcz, @techdrawcz @monami_cz @marvyuchida_cz


 

Amazónico design, stánek č. 270

Unikátní šperky s pravými vzácnými kameny a amazonskými přírodninami ručně tvořené dle vlastních návrhů.

Více informací na www.amazonico.cz

FB: @amazonicocz


Vykrajovátka, stánek č. 271 

Prodej kuchyňských potřeb, formiček na vykrajování a formiček na peření. 


U mistra Mydláře, stánek č. 272

Ruční výroba bylinných mýdel, šamponu, Epsomských bylinných soli, holících pěn.

Více informací na www.naturalsoap-bg.cz

FB: @naturalsoapbg


Puntik s.r.o., stánek č. 273

Recyklace rifloviny, papírové tvoření, kovařske výrobky, háčkovane hračky. Handicap život nekončí , ale je to nový začátek.

Více informací na www.galeriepuntik.cz

FB: Puntik Puntik


MARA, stánek č. 274

MARA je originální móda Markéty Petráčkové pro dospělé a děti. Pro značku MARA je typický zejména originální ruční sítotisk autorčiných obrázků na textil, dále pak batika a malba na textil. Móda MARA je vhodná zejména pro volný čas, ale najdete zde i kousky pro formální příležitosti. Sortiment: šaty, sukně, trička, mikiny, batohy a doplňky. Autorsky chráněno.

Více informací na www.carymara.cz

FB: @carymara  


 

Lenka Beranová, stánek č. 275

Prodej náramků, prstýnků a přívěsků z minerálních kamenů a skleněných korálků.


Pexetrio, stánek č. 276

Zábavné a edukativní hry Pexetrio pro celou rodinu. Vystřihovánky Začínáme vystřihovat, unikátní hry Multi-trio. 

Více informací na www.pexetrio.cz

FB: @pexetrio


Šperky Karin, stánek č. 277

Vyráběné šperky s pravými kameny, vyráběné klasickou ruční metodou a naprosto originální.

Více informací na www.sperkykarin.cz


Bookmedia, stánek č. 278

Nakladatelství BOOKMEDIA vzniklo na podzim roku 2014, kdy převzalo vydávání kreativních knih edice TOPP. Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářům, především však dětem a mládeži a přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřujeme na dětskou literaturu, najdete u nás knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky. Chcete-li se ve svém volném čase pobavit a máte rádi luštění a další logické úkoly, potěší vás některé z našich křížovkářských titulů či sudoku. Naše relaxační omalovánky vám pomohou zbavit se každodenního stresu a ponořit se do světa relaxace a uvolnění.

Více informací na www.bookmedia.cz

FB: @knizkyTOPP


Atelier Han-T, stánek č. 279

Patříme k prvním výrobcům a prodejcům obrázků z písku, kteří se na českém trhu snaží zabavit děti různých věkových kategorií. Obrázky z písku jsou skutečnou zálibou nejen nejmenších, ale pro relaxaci i dospělých. Vyrábíme šperky z chirurg. oceli, šamanské bubny a máme široký výběr kamenů(polodrahokamů) z celého světa.

Více informací na www.mandalyaobrazkyzpisku.cz

FB: @Mandaly a obrázky z písku


TOOP Design, stánek č. 280

Naše tvorba spočívá v přirozeném nutkání využívat odpadový či přebytečný materiál a jeho přetváření do dalších užitečných forem. Tímto usilujeme o nalezení rovnováhy bez vytváření přebytku. Tento koncept je zároveň naším životním stylem, považujeme ho za nutnost v rámci existence celé naší planety. Svou prezentací a prodejem tak chceme demonstrovat směr, kterým bychom se všichni měli co nejdříve ubírat, co nejméně plýtvat a nebýt jen slepě konzumní.

Více informací na www.toopdesign.cz

FB: @TOOP Design


Kiddylu, stánek č. 281

Návrhy a šití designových doplňků do dětských pokojů, Šití sedacích vaků, povlečení, boxů a dalších doplňků, které dělají pokojíček útulným. Komplexní řešení na míru.

Více informací na www.kiddylu.cz

FB: @KiddyLu


Výtvarné centrum Stojan, stánek č. 282

Prodej materiálu a potřeb pro tvoření na textil, hedvábí, papír, dřevo, atd. Textilní workshop.


Hobby obchůdek, stánek č. 283

Háčkuji, tvořím z různého materiálu, ale hlavně šiju. Ráda vymýšlím a vyrábím dekorace do byty (sovičky, zvířátka, polštářky, levandulové panenky),pomůcky pro děti (tichá kniha, textilní pexesa atd..).

FB: @hobbyobchudek


Pavel Rudolf, stánek č. 284

Tvořím kované nerezové šperky, kované plastiky i klasické kované věci. Nejraději pracuji bez nákresu, mám pocit, jakoby mi železo samo napovídalo co s ním mám dělat. Nezřídka přepracovávám starý kov, který byl určen k jinému účelu, pracuje se mi s ním lépe než s úplně novým materiálem. Snažím se o to, abych tvořil pokud možno jinak než ostatní. 

Více informací na www.pavelrudolf.cz

FB: @kovana.tvorba.rudolf 


 

 

 

 


 

 

 

  

 

Partneři festivalu
Mediální partneři
Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka prodejní výstavy

Jana Cyrusová
+420 606 515 666
jana.cyrusova@cerna-louka.cz

Marketing prodejní výstavy

Denisa Urbanová
+420 723 982 003
denisa.urbanova@cerna-louka.cz